Opis
Naprawdę jaka jesem, nie wie nikt.... Bo tego nie wiem nawet sama ja..... :) Lubię podróże, dobrą książę w towarzystwie aromatycznej kawy, długie rozmowy w blasku świec, spacery brzegiem morza w miłym towarzystwie, taniec... Spokania z ciekawymi ludżmi, na nieciekawych szkoda mi czasu... ,,Każde spotkanie to okazja do nauki i zmiany. To jak otwarcie nowej księgi, której strony dopiero będziemy zapełniać". Preferuję aktywny wypoczynek: rower, basen, spacery..... A resztę dopowiem.....:)
Czytaj więcejKogo szukam
Kogoś, dzięki komu każdy dzień będzie wyjatkowy.... Z kim miło spędzę czas. Kogoś z kim warto zielić codzienność , jak i marzenia....:) Kogoś, z kim milczenie jest jest równie wartościowe, jak rozmowa....
Czytaj więcej